Konference

Ojedinělý konferenční zážitek v historickém městě Český Krumlov

Okuste inspirující architekturu, majestátní atmosféru a luxusní renesanční design spolu s nejnovější konferenční technikou, které dodají Vaší akci honosnější rozměr.

Hotel Růže v jižních Čechách nabízí pro pořádání konferencí, schůzek a akcí Jezuitský sál, elegantní prostor s kapacitou až pro 200 osob a 3 menší konferenční místnosti různých architektonických stylů. Hotel se pyšní letní terasou s nádherným výhledem na řeku Vltavu – ideálním místem pro cocktaily a svatby.

Jezuitský sál

Nádherný renesanční interiér Jezuitského sálu s kapacitou až 140 osob se řadí mezi nejreprezentativnější prostory v Českém Krumlově.

Přečtěte si víc

Hodovní síň

Přímé sousedství Hodovní síně s hotelovou restaurací vybízí k pořádání akcí spojených s mimořádnými gastronomickými zážitky.

Přečtěte si víc

Rotary salónek

Rotary salonek představuje menší atypický prostor vhodný zejména pro firemní jednání v užším kruhu, pracovní schůzky a porady.

Přečtěte si víc

Salónek Šetlík

Salónek nabízí zajímavé variabilní prostory k pořádání obchodních jednání, firemních zasedání či prezentací. Atypická dispozice zde poskytuje mnoho možností řešení pro jeho uspořádání.

Přečtěte si víc

Vinárna

Salónek Vinárna je malá místnost, která se hodí především na soukromé oslavy po pracovní schůzce nebo zasedání společnosti.

Přečtěte si víc