Konference

Ojedinělý konferenční zážitek v historickém městě Český Krumlov

Okuste inspirující architekturu, majestátní atmosféru a luxusní renesanční design spolu s nejnovější konferenční technikou, které dodají Vaší akci honosnější rozměr.

Hotel Růže v jižních Čechách nabízí pro pořádání konferencí, schůzek a akcí Jezuitský sál, elegantní prostor s kapacitou až pro 200 osob a 3 menší konferenční místnosti různých architektonických stylů. Hotel se pyšní letní terasou s nádherným výhledem na řeku Vltavu – ideálním místem pro cocktaily a svatby.

Jezuitský sál

Nádherný renesanční interiér Jezuitského sálu s kapacitou až 140 osob se řadí mezi nejreprezentativnější prostory v Českém Krumlově.

Přečtěte si víc

Hodovní síň

Přímé sousedství Hodovní síně s hotelovou restaurací vybízí k pořádání akcí spojených s mimořádnými gastronomickými zážitky.

Přečtěte si víc

Rotary salónek

Rotary salonek představuje menší atypický prostor vhodný zejména pro firemní jednání v užším kruhu, pracovní schůzky a porady.

Přečtěte si víc

Salónek Šetlík

Salónek nabízí zajímavé variabilní prostory k pořádání obchodních jednání, firemních zasedání či prezentací. Atypická dispozice zde poskytuje mnoho možností řešení pro jeho uspořádání.

Přečtěte si víc

Letní terasa

Naše letní terasa s výhledem na Vltavu vytvoří z Vaší akce nezapomenutelnou událost.

Přečtěte si víc

Poptat akci

Hledáte vhodné prostory s ubytováním a cateringem pro Vaši konferenci, večírek či školení v Českém Krumlově?
Stačí vyplnit jednoduchý formulář a my Vaši představu rádi zrealizujeme.