Gastronomický zážitek v Českém Krumlově

Pouze čerstvé sezónní a místní ingredience té nejvyšší kvality se používají na přípravu jídel pro hosty v naší hotelové restauraci v Českém Krumlově.

Restaurace Růže

Restaurace Růže otevřená po celý den se svým elegantním prostředím v Českém Krumlově nabízí rozmanitý výběr excelentních jídel české i světové kuchyně, výborná vína a vynikající služby personálu obsluhujícího v historických kostýmech. Součástí restaurace je i letní terasa s nádherným výhledem na řeku Vltavu.

Menu a speciální nabídky:

Menu PDF

Otevírací doba:
11:00 – 22:00

Rezervace stolů:
T: +420 380 772 408
E: fb@hotelruze.cz

Lobby Bar

Ať už máte chuť na kávu v dopoledních hodinách, malé občerstvení v době oběda, čaj v odpoledních hodinách nebo sklenku šampaňského navečer - vždy budete vítáni v našem lobby baru. Jen se posaďte a vychutnejte si pohodlnou a vřelou atmosféru.

Menu a speciální nabídky:

Menu PDF

Otevírací doba:
12:00 – 0:00

Letní terasa

Objevte nádherný výhled na město Český Krumlov z hotelové letní terasy a vychutnejte si uklidňující harmonii řeky Vltavy.

Menu a speciální nabídky:

Menu PDF

Otevírací doba:
10:00 – 22:00

Rožmberské veselí s hostinou

Rožmberské veselí

Zapomeňte na starosti všedního dne a vypravte se s námi zpět do 16. století. Užijte si večer plný pohody a nezapomenutelných zážitků. Usedněte v renesančním kostýmu k bohaté středověké tabuli při svíčkách a nechte se hýčkat výborným jídlem a pitím při pravé Renesanční hostině. Zaposlouchejte se při tom do tónů dobové hudby a zhlédněte vystoupení fakíra, břišní tanečnice, kejklířů, kouzelníka, šermířské skupiny a souboru renesančních tanců, kdy budete sami pozváni na parket. Každý, kdo u nás Rožmberské veselí zažil, si odnesl na celý život zážitek spojený s Hotelem Růže a kouzelným tajemným městem, jakým Český Krumlov bezesporu je.

Renesanční hostina

Neodmyslitelnou součástí pravého Rožmberského veselí je Renesanční hostina. Ochutnejte tradiční pokrmy české kuchyně - rožněné sele nebo šunku na kosti, uzeninové a sýrové mísy, smažené kuřecí řízečky, kuřecí ragú, pečená kuřecí stehýnka, filátka ze pstruha, ovocné mísy, zeleninové saláty, koláčky, banketové pečivo a různé přílohy. Nenechte si ujít toto výtečné spojení romantického prostředí renesančního sálu s mimořádným gurmánským zážitkem!

Pro více informací nás kontaktujte na fb@hotelruze.cz.

Terasa v Hotelu Růže, Český Krumlov