Gastronomický zážitek v Českém Krumlově

Pouze čerstvé sezónní a místní ingredience té nejvyšší kvality se používají na přípravu jídel pro hosty v naší hotelové restauraci v Českém Krumlově.

Rose Restaurant

Rose restaurant je otevřená po celý den se svým elegantním prostředím v Českém Krumlově nabízí rozmanitý výběr excelentních jídel české i světové kuchyně, výborná vína a vynikající služby.

Součástí restaurace je i Sunset terrace terasa s nádherným výhledem na řeku Vltavu.

Menu a speciální nabídky:

NAŠE MENU

Otevírací doba:

11:00 – 22:00

Rezervace stolů:
T: +420 380 772 408
E: fb@hotelruze.cz

King´s Bar

Ať už máte chuť na kávu v dopoledních hodinách, malé občerstvení v době oběda, čaj v odpoledních hodinách nebo sklenku šampaňského navečer - vždy budete vítáni v našem King´s baru. Jen se posaďte a vychutnejte si pohodlnou a vřelou atmosféru.

Menu a speciální nabídky:

Sunset terrace

Objevte nádherný výhled na město Český Krumlov z hotelové letní terasy a vychutnejte si uklidňující harmonii řeky Vltavy.

Menu a speciální nabídky:

Rožmberská hostina

Zapomeňte na starosti všedního dne a vypravte se s námi zpět do 16. století. Užijte si večer plný pohody a nezapomenutelných zážitků. Usedněte v renesančním kostýmu k bohaté středověké tabuli při svíčkách a nechte se hýčkat výborným jídlem a pitím.

Ochutnejte tradiční pokrmy české kuchyně – variace uzenin a šunky, čerstvou a nakládanou zeleninku s variací dresinků, specialitu Rožmberský kotlík – pečená celá kuřata, plátky vepřové krkovice, klobásky, masový špíz, doplněné pečeným bramborem, rýží a grilovanou zeleninou. Jako dezert si vychutnáte výborné domácí staročeské koláčky.

Nenechte si ujít toto výtečné spojení romantického renesančního prostředí s mimořádným gurmánským zážitkem!

Na přání Vám rádi objednáme rozličná středověká vystoupení – ohňovou show, fakíra, kouzelníka nebo renesanční hudbu.

Pro rezervaci termínu a upřesnění cenové nabídky nás kontaktujte na fb@hotelruze.cz.

Terasa v Hotelu Růže, Český Krumlov