Gastronomický zážitek v Českém Krumlově

Pouze čerstvé sezónní a místní ingredience té nejvyšší kvality se používají na přípravu jídel pro hosty v naší hotelové restauraci v Českém Krumlově.

Grand Restaurant Festival 2016

Hotel Růže nabízí své nejchutnější pokrmy na Grand Restaurant Festivalu 2016

Grand Restaurant Festival 2016 - již sedmý ročník této události, která je určena pro všechny milovníky kulinářských slavností, bude probíhat od 15. ledna do 29. února 2016 v restauracích po celé České republice.

Původní myšlenka tohoto festivalu byla poměrně jednoduchá: „Nabídnout lidem možnost ochutnat vysokou gastronomii za příznivé ceny v průběhu poklidných povánočních měsíců!“ Z tohoto důvodu organizátoři Grand Restaurant Festivalu každoročně vybírají to nejlepší a nejzajímavější z celé České republiky a připravují speciální degustační menu. Tato menu jsou vyhlášena dostatečně dopředu, aby si je každý, kdo bude mít zájem, mohl dopředu objednat.

Restaurace Hotelu Růže v Českém Krumlově připravila pro Grand Restaurant Festival 2016 speciální degustační menu:

  • Carpaccio ze pstruha potočního s omáčkou z tropického ovoce a kaviárem z divokého lososa
  • Vepřová pečeně sous-vide s pórkovou omáčkou, tvarohovým muffinem a restovanou zeleninkou
  • Palačinky s celerovo-čokoládovým chutney a višněmi, mátová šlehačka

Degustační menu si můžete rezervovat zde. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevírací doba:

11:00  – 22:00

Rezervace stolů:
Grand Restaurant Festival

Restaurace Růže

Restaurace Růže otevřená po celý den se svým elegantním prostředím v Českém Krumlově nabízí rozmanitý výběr excelentních jídel české i světové kuchyně, výborná vína a vynikající služby personálu obsluhujícího v historických kostýmech. Součástí restaurace je i letní terasa s nádherným výhledem na řeku Vltavu.

Otevírací doba:

11:00 – 22:00

Rezervace stolů:
T: +420 380 772 408
E: fb@hotelruze.cz

Menu a speciální nabídky:
Menu
Speciální nabídka

Lobby Bar

Ať už máte chuť na kávu v dopoledních hodinách, malé občerstvení v době oběda, čaj v odpoledních hodinách nebo sklenku šampaňského navečer - vždy budete vítáni v našem lobby baru. Jen se posaďte a vychutnejte si pohodlnou a vřelou atmosféru.

Otevírací doba:

12:00 – 0:00

Menu a speciální nabídky:
Menu
Speciální nabídka

Letní terasa

Objevte nádherný výhled na město Český Krumlov z hotelové letní terasy a vychutnejte si uklidňující harmonii řeky Vltavy.

Otevírací doba:

10:00 – 22:00

Grill Restaurant Katakomby

Podzemní prostor Grill Restaurantu Katakomby Vás jistě okouzlí svou nevšední atmosférou. Nachází se zde teprve nedávno objevené klenby ze 13. století. Grilované speciality v naší restauraci jsou připravovány přímo před hosty na dřevěném uhlí jako za středověku.

Adresa:
Náměstí Svornosti 12, Český Krumlov

Otevírací doba:

Po – Čt, Ne: 17:00 – 23:00
Pá – So: 17:00 – 0:00

 Rezervace stolů:
T: +420 380 772 563
E: fb@hoteloldinn.cz

Menu a speciální nabídky:
Menu

Rožmberské veselí s hostinou

Rožmberské veselí

Zapomeňte na starosti všedního dne a vypravte se s námi zpět do 16. století. Užijte si večer plný pohody a nezapomenutelných zážitků. Usedněte v renesančním kostýmu k bohaté středověké tabuli při svíčkách a nechte se hýčkat výborným jídlem a pitím při pravé Renesanční hostině. Zaposlouchejte se při tom do tónů dobové hudby a zhlédněte vystoupení fakíra, břišní tanečnice, kejklířů, kouzelníka, šermířské skupiny a souboru renesančních tanců, kdy budete sami pozváni na parket. Každý, kdo u nás Rožmberské veselí zažil, si odnesl na celý život zážitek spojený s Hotelem Růže a kouzelným tajemným městem, jakým Český Krumlov bezesporu je.

Renesanční hostina

Neodmyslitelnou součástí pravého Rožmberského veselí je Renesanční hostina. Ochutnejte tradiční pokrmy české kuchyně - rožněné sele nebo šunku na kosti, uzeninové a sýrové mísy, smažené kuřecí řízečky, kuřecí ragú, pečená kuřecí stehýnka, filátka ze pstruha, ovocné mísy, zeleninové saláty, koláčky, banketové pečivo a různé přílohy. Nenechte si ujít toto výtečné spojení romantického prostředí renesančního sálu s mimořádným gurmánským zážitkem!

Pro více informací nás kontaktujte na fb@hotelruze.cz.

Room service

Pro maximální pohodlí, abyste se cítili jako doma, Vám nabízíme stravování na pokoji.

Pokrmy a nápoje lze objednat telefonicky:
10:00 – 22:00 - vytočte 408
22:00 – 10:00 - vytočte 100

Otevírací doba:

Snídaně na pokoj:
7:00 – 10:00

Jídlo na pokoj:
10 :00 – 22:00 – teplé pokrmy
22:00 – 10:00 – studené pokrmy

Terasa v Hotelu Růže, Český Krumlov